Безжичен адаптер TP-LINK Archer T2U PLUS, AC600, Dual band, USB, външна антена 5 dBi
- : В наличност
- Кат. номер: TP-TL-ARCHER-T2UPLUS
- Тегло: 0.09кг
15.75€ (30.80 лв.)
без ДДС: 15.75€ (30.80 лв.)
Характеристики
| Антена. | Външна антена 5 dBi |
| Гаранция | 36 месеца |
| Интерфейс. | USB 2.0 |
| Размери (мм) | 57.8 × 18 × 173.4 mm |
| Сигурност. | 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11 b/g/n 2.4 GHz;802.11 a/n/ac 5 GHz |
| Трансфер на данни Wi-Fi (MB/s). | 600 Mbps (200 Mbps on 2.4 GHz, 433 Mbps on 5 GHz) |
| Честота (GHz). | 2.4 GHz, 5 GHz |
От същата категория...
..
62.46€ (122.16 лв.)
без ДДС:62.46€ (122.16 лв.)
..
77.46€ (151.51 лв.)
без ДДС:77.46€ (151.51 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
20.82€ (40.71 лв.)
без ДДС:20.82€ (40.71 лв.)
..
11.57€ (22.62 лв.)
без ДДС:11.57€ (22.62 лв.)
От същия производител...
..
10.63€ (20.80 лв.)
без ДДС:10.63€ (20.80 лв.)
..
10.96€ (21.44 лв.)
без ДДС:10.96€ (21.44 лв.)
..
16.43€ (32.14 лв.)
без ДДС:16.43€ (32.14 лв.)
..
40.95€ (80.09 лв.)
без ДДС:40.95€ (80.09 лв.)
..
21.38€ (41.82 лв.)
без ДДС:21.38€ (41.82 лв.)