Безжичен адаптер TP-LINK Archer T2U, AC600, Dual band, USB, вградена антена
- : В наличност
- Кат. номер: TP-TL-ARCHER-T2U
- Тегло: 0.09кг
12.23€ (23.93 лв.)
без ДДС: 12.23€ (23.93 лв.)
Характеристики
| Антена. | Вградена |
| Гаранция | 36 месеца |
| Интерфейс. | USB 2.0 |
| Размери (мм) | 41×19,5×8,7 mm |
| Сигурност. | 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Стандарт Wi-Fi. | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Трансфер на данни Wi-Fi (MB/s). | 600 (433+150) Mbps- 802.11ac |
| Честота (GHz). | 2.4 GHz, 5 GHz |
От същата категория...
..
62.46€ (122.16 лв.)
без ДДС:62.46€ (122.16 лв.)
..
77.46€ (151.51 лв.)
без ДДС:77.46€ (151.51 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
20.82€ (40.71 лв.)
без ДДС:20.82€ (40.71 лв.)
..
11.57€ (22.62 лв.)
без ДДС:11.57€ (22.62 лв.)
От същия производител...
..
10.63€ (20.80 лв.)
без ДДС:10.63€ (20.80 лв.)
..
10.96€ (21.44 лв.)
без ДДС:10.96€ (21.44 лв.)
..
16.43€ (32.14 лв.)
без ДДС:16.43€ (32.14 лв.)
..
40.95€ (80.09 лв.)
без ДДС:40.95€ (80.09 лв.)
..
21.38€ (41.82 лв.)
без ДДС:21.38€ (41.82 лв.)