Безжичен Access Point MikroTik RBcAPGi-5acD2nD-XL, За таван, 128MB RAM, 2xLAN 10/100/100, 2.4/5Ghz, RouterOS
- : В наличност
- Кат. номер: MIKROT-RBcAPGi-5acD2nD-XL
99.86€ (195.30 лв.)
без ДДС: 99.86€ (195.30 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Антена | Вътрешна |
| Гаранция | 12 месеца |
| Захранване | 18-57 V |
| Портове | 2 x 10/100/1000 |
| Сигурност | WEP, WPA |
| Скорост на трансфер (Mb/s) | 2.4 GHz ‑ до 300 Mbps 5 GHz ‑ до 867 Mbps |
| Стандарт Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Честота (GHz) | 2.4 GHz, 5 GHz |
От същата категория...
..
99.65€ (194.91 лв.)
без ДДС:99.65€ (194.91 лв.)
..
107.59€ (210.43 лв.)
без ДДС:107.59€ (210.43 лв.)
..
68.04€ (133.07 лв.)
без ДДС:68.04€ (133.07 лв.)
..
128.52€ (251.36 лв.)
без ДДС:128.52€ (251.36 лв.)
..
54.56€ (106.71 лв.)
без ДДС:54.56€ (106.71 лв.)
От същия производител...
..
156.00€ (305.11 лв.)
без ДДС:156.00€ (305.11 лв.)
..
176.68€ (345.55 лв.)
без ДДС:176.68€ (345.55 лв.)
..
219.32€ (428.94 лв.)
без ДДС:219.32€ (428.94 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)