Безжичен Access Point Cudy AP1300-P, AC1200, 2.4/5 GHz, 300 - 867 Mbps, PoE адаптер
- : В наличност
- Кат. номер: AP1300-P
36.70€ (71.79 лв.)
без ДДС: 36.70€ (71.79 лв.)
Характеристики
| Антена | Вградена |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | 12 V DC, 1 A |
| Портове | 1 x 10/100/1000 |
| Сигурност | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Скорост на трансфер (Mb/s) | 300 - 2.4 GHz;867 - 5 GHz |
| Стандарт Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Честота (GHz) | 2.4 GHz, 5 GHz |
От същата категория...
..
99.65€ (194.91 лв.)
без ДДС:99.65€ (194.91 лв.)
..
107.59€ (210.43 лв.)
без ДДС:107.59€ (210.43 лв.)
..
68.04€ (133.07 лв.)
без ДДС:68.04€ (133.07 лв.)
..
128.52€ (251.36 лв.)
без ДДС:128.52€ (251.36 лв.)
..
54.56€ (106.71 лв.)
без ДДС:54.56€ (106.71 лв.)
От същия производител...
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
5.04€ (9.86 лв.)
без ДДС:5.04€ (9.86 лв.)
..
125.31€ (245.08 лв.)
без ДДС:125.31€ (245.08 лв.)
..
46.18€ (90.32 лв.)
без ДДС:46.18€ (90.32 лв.)