Батерия за телефон Avaya DECT 3740 3,7V 1100mAh LiIon CAMERON SINO
- : В наличност
- Кат. номер: CS-AYD810CL
22.55€ (44.11 лв.)
без ДДС: 22.55€ (44.11 лв.)
Характеристики
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 3.7 V |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Капацитет | 1100 mAh |
| Марка устройство | AVAYA; AASTRA |
| Модел устройство | DeTeWe DT413 DT423 Mitel DT433 EX Ascom D61 D65 D81 660273 DH5 DH5-AABAAA/2E Aastra DT413 DT423 DT433 DT433 EX Innovaphone D81 EX Avaya DECT 3740 DECT 3749 3700 EX Part Number Ascom 660273/1B 1220187 Avaya 660273/1B 1220187 |
| Размери (мм) | 73.60 x 43.50 x 11.00mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Lithium-Ion |
От същата категория...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
13.86€ (27.11 лв.)
без ДДС:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
без ДДС:10.31€ (20.16 лв.)
..
9.02€ (17.64 лв.)
без ДДС:9.02€ (17.64 лв.)
..
10.95€ (21.42 лв.)
без ДДС:10.95€ (21.42 лв.)
От същия производител...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)