Батерия за дистанционно управление за кран IKUSI CS-KUT271BL 4,8V 2000mAh Cameron Sino
- : В наличност
- Кат. номер: CS-KUT271BL
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС: 41.87€ (81.89 лв.)
Характеристики
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 4.8 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Марка устройство | IKUSI , IRIBARRI |
| Модел устройство | IKUSI TM70/3 TM70/8 IK3 transmitters T70/3 T70/4 T70/8 IK3 IK4 T70 console box IKONTROL 2305271 IKONTROL GH JASO KONECRANES BERLINDE TM70 Iribarri iK3 iK4 |
| Размери (мм) | 114.60 x 47.00 x 20.10mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
От същата категория...
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
От същия производител...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)