Батерия за дистанционно управление за кран HIAB XS Drive H3786692 HIA7220 NIMH 7,2V 2000mAh Cameron Sino
- : В наличност
- Кат. номер: CS-HAB720BL
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС: 35.43€ (69.30 лв.)
Характеристики
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 7.2 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Марка устройство | HIAB |
| Модел устройство | Hiab XS Drive H3786692 XS Drive H3796692 AX-HI6692 AMH0627 XS Drive Part Number Hiab HIA7220 |
| Размери (мм) | 120.50 x 47.50 x 21.75mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
От същата категория...
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
От същия производител...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)