Батерия за дистанционно управление за кран HBC Radiomatic Quadrix, Micron 4,5,6,7 BA223000 NIMH 3,6V 2000mAh оранжева Cameron Sino
- : В наличност
- Кат. номер: CS-FBA224BL
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС: 41.87€ (81.89 лв.)
Характеристики
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 3.6 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Марка устройство | HBC |
| Модел устройство | HBC Radiomatic Quadrix Radiomatic Keynote Radiomatic Patrol D Radiomatic Micron 4 Radiomatic Micron 5 Radiomatic Micron 6 Radiomatic Micron 7 Radiomatic Linus 4 Radiomatic Vector Pro Spectrum 2 Spectrum 1 Technos Remote Control Crane Truck Driving Linus 4 Radiomatic Eco Spectrum B FUB9NM Spectrum A FUB 9NM 6V FBFUB09N Micron 4 Linus 6 Micron 6 Part Number HBC BA223000 BA223030 FUB6 Fub9NM PM237745002 BA209000 BA209001 BA209062 BA209060 BA209 |
| Размери (мм) | 60.90 x 47.60 x 18.30mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
От същата категория...
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
От същия производител...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)