Батерия за дистанционно управление за кран HBC Radiomatic Eco, Micron 4,6 SPECTRUM 1,2 FUB9NM BA209060 NIMH 6V 700mAh черна Cameron Sino
- : В наличност
- Кат. номер: CS-FBA209BL
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС: 35.43€ (69.30 лв.)
Характеристики
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 6 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 700 mAh |
| Марка устройство | HBC |
| Модел устройство | HBC FUB9NM FBFUB09N Remote Control Crane Truck Driving FUB 9NM 6V Linus 4 Linus 6 Micron 4 Micron 6 Technos Spectrum A Spectrum B Spectrum 1 Spectrum 2 Radiomatic Eco Part Number HBC BA209060 BA209061 PM237745002 Fub9NM BA209000 BA209062 BA209001 |
| Размери (мм) | 57.40 x 56.35 x 17.00mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
От същата категория...
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
От същия производител...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)