Батерия за дистанционно управление за кран HBC FUB3A, Radiomatic BA203060, Hetronic TGA, Abitron TGA NIMH 6V 700mAh Cameron Sino
- : В наличност
- Кат. номер: CS-FUB03BL
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС: 35.43€ (69.30 лв.)
Характеристики
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 6 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 700 mAh |
| Марка устройство | HBC; HETRONIC; ABITRON |
| Модел устройство | etronic TGA TGB HBC FUB 3A FUB3A Radiomatic BA203060 BA222060 Radiomatic Fub03A Radiomatic BA222060 Radiomatic Micron 4 Radiomatic Micron 5 FUA71 Spectrum 2 Spectrum 1 Technos Remote Control Crane Truck Driving Linus 4 Radiomatic Eco Spectrum B FUB9NM Spectrum A FUB 9NM 6V FBFUB09N Micron 4 Linus 6 Micron 6 Abitron TGA TGB Part Number Hetronic 253211 HBC FBFUB03 Fub9NM PM237745002 BA209000 BA209001 BA209062 BA209060 BA209061 AF-FUB03M BA203060 BA222060 KH68302500 Abitron KH68302500 |
| Размери (мм) | 55.84 x 52.12 x 14.09mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
От същата категория...
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
От същия производител...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)