Батерия за дистанционно управление за кран Autec FUA10 UTX97 NC0707L NIMH 7,2V 2000mAh Cameron Sino
- : В наличност
- Кат. номер: CS-ALK707BL
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС: 35.43€ (69.30 лв.)
Характеристики
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 7.2 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Марка устройство | AUTEC |
| Модел устройство | Autec FUA10 UTX97 transmitter CB71.F Part Number Autec NC0707L MH0707L |
| Размери (мм) | 107.20 x 65.60 x 21.00mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
От същата категория...
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
От същия производител...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)