Батерия за дистанционно управление за кран АUTEC DJM, DJR, FJM, FJR LPM04 LiIon 7,4V 5000mAh Cameron Sino
- : В наличност
- Кат. номер: CS-ALK004BL
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС: 35.43€ (69.30 лв.)
Характеристики
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 7.4 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 5000 mAh |
| Марка устройство | AUTEC |
| Модел устройство | Autec Autec DJM DJR FJM FJR Part Number Autec LPM04 R0BATT00E12A0 |
| Размери (мм) | 93.54 x 53.40 x 28.20mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Li-Polymer |
От същата категория...
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
От същия производител...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)