Батерия за дистанционно управление за кран Autec Air A4, A6, A8 BH3V7L LIPo 3,7V 1200mAh Cameron Sino
- : В наличност
- Кат. номер: CS-ALK800BL
- Тегло: 0.03кг
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС: 35.43€ (69.30 лв.)
Характеристики
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 3.7 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Марка устройство | AUTEC |
| Модел устройство | Autec Air A4 Air A6 Air A8 Part Number Autec BH3V7L AIRBM3V7L |
| Размери (мм) | 62.00 x 39.00 x 6.00mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Li-Polymer |
От същата категория...
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
От същия производител...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)