Аудио динамичен микрофон Thomson M135D,караоке-2бр.
- : В наличност
- Кат. номер: 131780
- Тегло: 0.50кг
10.31€ (20.16 лв.)
без ДДС: 10.31€ (20.16 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Дължина кабел | 3 м |
| Импеданс | 600 Ω |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Предназначен за | Пряко предаване, Конференция |
| Свързване | С кабел |
| Тип микрофон | Динамичен |
| Честотен диапазон | 70 Hz - 13 kHz |
| Чувствителност | -76 dB |
От същата категория...
..
13.53€ (26.47 лв.)
без ДДС:13.53€ (26.47 лв.)
..
12.15€ (23.76 лв.)
без ДДС:12.15€ (23.76 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
..
8.56€ (16.73 лв.)
без ДДС:8.56€ (16.73 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
без ДДС:7.03€ (13.75 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)