All-in-One BOYA BOYAMIC микрофони
- : В наличност
- Кат. номер: BOYAMIC
- Тегло: 0.22кг
132.58€ (259.30 лв.)
без ДДС: 132.58€ (259.30 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | 8GB памет до 15 часа време за запис |
| Звуков сигнал | Глас |
| Интерфейс | USB Type-C, Audio jack 3.5 mm, Lightning |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Свързване | Безжично |
| Тип батерия | 220 mAh |
| Тип микрофон | Динамичен |
| Употреба | Професионална, Домашна употреба |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност | -32 dB |
От същата категория...
..
23.94€ (46.82 лв.)
без ДДС:23.94€ (46.82 лв.)
..
11.57€ (22.62 лв.)
без ДДС:11.57€ (22.62 лв.)
..
49.56€ (96.92 лв.)
без ДДС:49.56€ (96.92 лв.)
..
102.41€ (200.30 лв.)
без ДДС:102.41€ (200.30 лв.)
..
102.41€ (200.30 лв.)
без ДДС:102.41€ (200.30 лв.)
От същия производител...
..
49.56€ (96.92 лв.)
без ДДС:49.56€ (96.92 лв.)
..
102.41€ (200.30 лв.)
без ДДС:102.41€ (200.30 лв.)
..
102.41€ (200.30 лв.)
без ДДС:102.41€ (200.30 лв.)
..
177.07€ (346.31 лв.)
без ДДС:177.07€ (346.31 лв.)
..
125.16€ (244.78 лв.)
без ДДС:125.16€ (244.78 лв.)
Етикети:
All-in-One BOYA BOYAMIC микрофони