Алкални батерии индустриални LR6 AA 1,5V 10PK INDUSTRIAL PRO4006 VARTA
- : В наличност
- Кат. номер: VARTA-BA-LR6-10PK-IND
- Тегло: 0.03кг
4.83€ (9.44 лв.)
без ДДС: 4.83€ (9.44 лв.)
Характеристики
| Батерия/Акумулатор формат | LR6, AA |
| Бранд батерия | VARTA |
| Волтаж | 1.5 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Размери (мм) | D-14.5mm:H-50.5mm |
| Технология батерия | Алкална |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Alkaline |
От същата категория...
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
без ДДС:13.56€ (26.52 лв.)
12 V3.90 kg mm151 x 98 x 956 Months..
26.40€ (51.63 лв.)
без ДДС:26.40€ (51.63 лв.)
12 V2.43 kg mm151 x 65 x 946 Months..
15.00€ (29.34 лв.)
без ДДС:15.00€ (29.34 лв.)
12 V2.80 kg mm151 x 65 x 946 Months..
22.56€ (44.12 лв.)
без ДДС:22.56€ (44.12 лв.)
12 V5.70 kg mm181 x 77 x 1676 Months..
37.20€ (72.76 лв.)
без ДДС:37.20€ (72.76 лв.)
От същия производител...
..
9.02€ (17.64 лв.)
без ДДС:9.02€ (17.64 лв.)
..
1.61€ (3.15 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.15 лв.)
..
4.18€ (8.18 лв.)
без ДДС:4.18€ (8.18 лв.)
..
5.15€ (10.08 лв.)
без ДДС:5.15€ (10.08 лв.)
..
8.05€ (15.75 лв.)
без ДДС:8.05€ (15.75 лв.)