Алкална батерия GP SUPER LR20, 2 бр. в опаковка / shrink, 1.5V GP-BA-13A21-S2
- : В наличност
- Кат. номер: GP-BA-13A21-S2
- Тегло: 0.07кг
3.02€ (5.91 лв.)
без ДДС: 3.02€ (5.91 лв.)
Характеристики
| Батерия/Акумулатор формат | LR20 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Брой в опаковка | 2 |
| Волтаж | 1.5 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 4500 mAh |
| Размери (мм) | D-34.2mm : H-61.5mm |
| Технология батерия | Алкална |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Alkaline |
От същата категория...
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
без ДДС:13.56€ (26.52 лв.)
12 V3.90 kg mm151 x 98 x 956 Months..
26.40€ (51.63 лв.)
без ДДС:26.40€ (51.63 лв.)
12 V2.43 kg mm151 x 65 x 946 Months..
15.00€ (29.34 лв.)
без ДДС:15.00€ (29.34 лв.)
12 V2.80 kg mm151 x 65 x 946 Months..
22.56€ (44.12 лв.)
без ДДС:22.56€ (44.12 лв.)
12 V5.70 kg mm181 x 77 x 1676 Months..
37.20€ (72.76 лв.)
без ДДС:37.20€ (72.76 лв.)
От същия производител...
..
8.05€ (15.75 лв.)
без ДДС:8.05€ (15.75 лв.)
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
без ДДС:4.83€ (9.44 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
без ДДС:2.26€ (4.41 лв.)
..
3.23€ (6.31 лв.)
без ДДС:3.23€ (6.31 лв.)