Алкална батерия ENERGIZER 12 V 2 бр. в опаковка за аларми А27 LR27 /цена за 2 батерии/
- : В наличност
- Кат. номер: ENERG-BA-LR27-2PK
- Тегло: 0.00кг
1.80€ (3.52 лв.)
без ДДС: 1.80€ (3.52 лв.)
Характеристики
| Батерия/Акумулатор формат | 27A; A27; MN27 |
| Бранд батерия | ENERGIZER |
| Волтаж | 12 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 20 mAh |
| Размери (мм) | D-8mm : H-28.2mm |
| Технология батерия | Алкална |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Alkaline |
От същата категория...
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
без ДДС:13.56€ (26.52 лв.)
12 V3.90 kg mm151 x 98 x 956 Months..
26.40€ (51.63 лв.)
без ДДС:26.40€ (51.63 лв.)
12 V2.43 kg mm151 x 65 x 946 Months..
15.00€ (29.34 лв.)
без ДДС:15.00€ (29.34 лв.)
12 V2.80 kg mm151 x 65 x 946 Months..
22.56€ (44.12 лв.)
без ДДС:22.56€ (44.12 лв.)
12 V5.70 kg mm181 x 77 x 1676 Months..
37.20€ (72.76 лв.)
без ДДС:37.20€ (72.76 лв.)
От същия производител...
..
6.32€ (12.37 лв.)
без ДДС:6.32€ (12.37 лв.)
CR2032..
1.55€ (3.03 лв.)
без ДДС:1.55€ (3.03 лв.)
..
1.10€ (2.14 лв.)
без ДДС:1.10€ (2.14 лв.)
..
0.60€ (1.18 лв.)
без ДДС:0.60€ (1.18 лв.)
..
1.74€ (3.40 лв.)
без ДДС:1.74€ (3.40 лв.)