-13 %
AeroCool кутия Case ATX - Streak-A-BK-v1 RGB - ACCM-PV19012.11
- : В наличност
- Кат. номер: AeroCool кутия Case ATX - Streak-A-BK-v1 RGB
25.56€ (49.99 лв.)
29.34€ (57.38 лв.)
без ДДС: 25.56€ (49.99 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.02€ (56.77 лв.)
без ДДС:29.02€ (56.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.42€ (69.28 лв.)
без ДДС:35.42€ (69.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
32.96€ (64.46 лв.)
без ДДС:32.96€ (64.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.37€ (75.05 лв.)
без ДДС:38.37€ (75.05 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.27€ (74.85 лв.)
без ДДС:38.27€ (74.85 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FC00110.11 РАЗМЕР(мм) ..
2.95€ (5.77 лв.)
без ДДС:2.95€ (5.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-AT10217.01 РАЗМЕР(мм) ..
8.76€ (17.12 лв.)
без ДДС:8.76€ (17.12 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-NA10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.42€ (8.65 лв.)
без ДДС:4.42€ (8.65 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-DU10217.11 РАЗМЕР(мм) ..
7.77€ (15.21 лв.)
без ДДС:7.77€ (15.21 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.33€ (8.47 лв.)
без ДДС:4.33€ (8.47 лв.)
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACCM-PV19012.11 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред |
| RGB | Fixed Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Acrylic glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 RGB button |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 80 mm fan |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 2 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 3 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 4 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 6 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 142 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 320 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Stylish RGB LED design on the top and front panel Access 18 preset lighting modes via conveniently located LED control button Supports liquid cooling in the front of the case |
| РАЗМЕРИ | 190.1 x 412.8 x 382.6 mm |
| ТЕГЛО | 2.70 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4718009158573 |