-23 %
AeroCool кутия Case ATX - Cylon White - RGB - ACCM-PV10012.21
- : В наличност
- Кат. номер: ACCM-PV10012.21
35.27€ (68.98 лв.)
46.01€ (89.99 лв.)
без ДДС: 35.27€ (68.98 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.02€ (56.77 лв.)
без ДДС:29.02€ (56.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.42€ (69.28 лв.)
без ДДС:35.42€ (69.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
32.96€ (64.46 лв.)
без ДДС:32.96€ (64.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.37€ (75.05 лв.)
без ДДС:38.37€ (75.05 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.27€ (74.85 лв.)
без ДДС:38.27€ (74.85 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FC00110.11 РАЗМЕР(мм) ..
2.95€ (5.77 лв.)
без ДДС:2.95€ (5.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-AT10217.01 РАЗМЕР(мм) ..
8.76€ (17.12 лв.)
без ДДС:8.76€ (17.12 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-NA10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.42€ (8.65 лв.)
без ДДС:4.42€ (8.65 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-DU10217.11 РАЗМЕР(мм) ..
7.77€ (15.21 лв.)
без ДДС:7.77€ (15.21 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.33€ (8.47 лв.)
без ДДС:4.33€ (8.47 лв.)
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACCM-PV10012.21 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред 120 mm - Отзад |
| RGB | Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Acrylic glass |
| ИНТЕРФЕЙС | SD Card Reader 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120mm x 1 (Includes 120mm Fan) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120mm x 3 Top: 120mm x 1 (Optional) Supports VGA Fan: 120mm x 2 (Optional) |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 5 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 155 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 370 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | четец на SD карти |
| РАЗМЕРИ | 198 x 459 x 413mm (W x H x D) |
| ТЕГЛО | 3.80 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4713105950229 |