7-портов хъб, 3.2 Gen 1, 5 Gbit/s, HAMA-200137
- : В наличност
- Кат. номер: 200137
- Тегло: 0.25кг
28.69€ (56.11 лв.)
без ДДС: 28.69€ (56.11 лв.)
Характеристики
| Брой портове | 7 портов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Екстри | Plug & Play, Съвместимост с Windows, Съвместимост с Mac OS |
| Захранване | 220 V |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Портове | USB-A, USB-C |
| Размери | 156 x 32 x 12 mm |
| Цвят | Сребрист |
От същата категория...
..
18.38€ (35.95 лв.)
без ДДС:18.38€ (35.95 лв.)
..
11.39€ (22.28 лв.)
без ДДС:11.39€ (22.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBTA-508-BK-BP ТИП ..
6.89€ (13.47 лв.)
без ДДС:6.89€ (13.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBTA-608-BK-BP ТИП ..
6.59€ (12.89 лв.)
без ДДС:6.59€ (12.89 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBTA-53-BK ТИП ..
7.18€ (14.05 лв.)
без ДДС:7.18€ (14.05 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
без ДДС:7.03€ (13.75 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)