4-мултипортов контакт, 20 W, HAMA-223342
- : В наличност
- Кат. номер: 223342
- Тегло: 0.16кг
12.16€ (23.78 лв.)
без ДДС: 12.16€ (23.78 лв.)
Характеристики
| Брой гнезда | 4 |
| Вид контакт | Шуко |
| Гаранция | 12 месеца |
| Други | Макс. натоварване: 4000W / 16A |
| Дължина кабел (m) | 0 мм |
| Захранващо напрежение | 250 V |
| Защита за деца | Не |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Макс. мощност | 4000 W |
| Материал | Синтетичен материал |
| Оптичен индикатор | Не |
| Превключвател | Не |
| Предназначен за | Дом/Офис |
| Тип | Стандартен |
| Употреба | Интериор |
| Цвят | Бял |
От същата категория...
..
5.43€ (10.62 лв.)
без ДДС:5.43€ (10.62 лв.)
..
5.30€ (10.37 лв.)
без ДДС:5.30€ (10.37 лв.)
..
3.60€ (7.05 лв.)
без ДДС:3.60€ (7.05 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
без ДДС:4.83€ (9.44 лв.)
..
3.60€ (7.05 лв.)
без ДДС:3.60€ (7.05 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
без ДДС:7.03€ (13.75 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)